Per Aspera Ad Astra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadcházející CW


ShoutBoard

Novinky

SAM shooter tournament 2015

4/1/2015, 16:03 pro 1janko41

Klan SAM pozíva všetkých hráčov 10.1. na ich server kde sa bude konat turnaj v shootri v dvojiciach. Chcel by som vás poprosit vytvorit si dvojice na turnaj.

Povýšenie hráča TurBo ( negga)

4/1/2015, 15:57 pro 1janko41

Hráč TurBo (negga) bol povýšený na DD Leadera. Gratulujem.

Odchod hráčov

4/1/2015, 15:55 pro 1janko41

Chcel by som podakovať hráčom chagimu a cyanidovi za ich podporu v klane. Prajem vám veľa šťastia v nových klanoch.

Šťastný nový rok

31/12/2014, 22:20 pro 1janko41

Šťastný nový rok vám všetkým návštevníkom stránky praje klan Per aspera ad astra.

Šťastné a Veselé Vánoce !

24/12/2014, 09:44 pro Lanc1

Tímto Vám chci všem jménem celého našeho klanu popřát krásné prožití Vánočních svátků santa .

Prečistenie klanu

20/12/2014, 22:08 pro 1janko41

Dnes prebehlo prečisťovanie klanu tí ktorí boli vyhodení tým prajeme veľa šťastia.

Povýšenie hráča Mx7.SvK

20/12/2014, 21:56 pro 1janko41

Dnes bol hráč Mx7.SvK povýšeny na Co-Leadera gratulujeme.

Affiliates


free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


5 posters

    [PŘIJAT] 1nP3X

    avatar
    1nP3X


    Poèet pøíspìvkù : 20
    Points : 26
    Join date : 21. 03. 14
    Location : SLovakia

    [PŘIJAT] 1nP3X Empty [PŘIJAT] 1nP3X

    Příspěvek pro 1nP3X 21/12/2014, 18:34

    Nick, který používáš ve hře (případně tvé předchozí nicky): 1nP3X    SyTeX,L-_-V,Sp3d3rs, Viac si nepametám

    Jméno:Lukáš

    Věk:15

    Národnost: central of europ, SK Slovenskoo

    Délka působení v MTA: 1,5

    Tvé předchozí klany + důvody jejich opuštění:sT~ opustenie =FoX= vyhoden za neaktivitu pA* Vyhoden kvoli doje**nemu PC... Very Happy

    Herní mod, ve kterém chceš hrát za náš klan (DD/shooter/race) + tvé zkušenosti v něm:

    Jaké servery navštěvuješ: Miki Shooter/DM

    Proč se chceš stát členem našeho klanu:
    :Prečo sa k nám chceš pridať?:Chcem sa pridať do najlepšieho klanu čo je na serveri, myslím že som dostatočne dobrý aby som mohol byť v klanu. pretože je to dobrý klan, a nie ako * F * C *.chcem byť súčasťou dobrého clanu.sú tam kamoši, príjemní ľudia.Ste dobrý klan a je uvás dobrá komunita.chcem nabrat ešte viac skusenosti od členov pA* a chcem vam pomoct nabrat wins, skills, a chcem aby pA* mal naj hračov.máte dobrú partiu ľudí, hlavne sa snimi dobre rozpráva a je snimy docela aj prdel ako niekedy čítam v chate.chcem sa pridať preto aby som sa ešte niečo trošku naučil a pomáhal vám vyhrávať cw.pA* je najlepší klan a je jasný keď vidíte že je lepšie klan takže chcete do neho pretože tam sú dobrý hráči a keď tak sú dobrý hráči tak podľa môjho ma to viac baví pretože sa snažím byť ešte lepší.je Svámí celkom sranda ktorá tam je častejšie, Chcel by sa jednoducho k vám pridať.Prvýkrát, keď som našiel tento server chcem zapojiť do tohto klanu, ale viem, že nemôžem, pretože som bol nový v tomto serveri.Veľmi sa mi páči váš klan, je tam veľa skúsených a zábavných hráčov. Ste veľmi aktívny a komunikatívny. V pA* mám dobrých kamarátov ku ktorým by som sa chcela pridať. Chcela by som vám pomôcť so svojimi skúsenosťami Shooter.Som tímový hráč.robím všetko preto aby tím v ktorom hrám prosperoval stále k lepšiemu.Videl som za ten krátky čas už veľa tímov ale niaký nebol taký ako ten váš - ste pohoďaci, hrate pre zábavu a máte celkovo v tíme super ludí a preto by som rad urobil všetko preto aby som patril ku vám.Ste uplne AWESOME klan, moc by som si toho vazil keby ste me pridali a v žiadnom prípade by som vas nezradil / neopustil.Ste aktívny klan a chcel by som do klanu hlavne kvôli SHOOTER teamu.

    Co nám chceš ještě vzkázat (něco o sobě, zájmy atp.):som chlapec, ktorý hrá MTA zmysel hrať MTA a to je pripojiť k black, pretože som prvýkrát pripojí k serveri aj vidieť že black dominuje vo všetkých Gamemodoch tak si hovorím, keď som sa viac snažil tak mám aj možnost sa tam dostat [PŘIJAT] 1nP3X Icon_e_smile mám 15 rokov pochadzam zo ZA dalej nejdem vraviet (osobne veci...)












    Ďakujem za pozornosť Smile
    avatar
    Mx7.SvK
    Co-Leader
    Co-Leader


    Poèet pøíspìvkù : 19
    Points : 18
    Join date : 04. 04. 14

    [PŘIJAT] 1nP3X Empty Re: [PŘIJAT] 1nP3X

    Příspěvek pro Mx7.SvK 21/12/2014, 19:08

    Mno si starý hráč a si celkom pohodák takže umna máš ANO


    Nezabudni podakovať Smile
    1janko41
    1janko41
    Clan Leader
    Clan Leader


    Poèet pøíspìvkù : 157
    Points : 247
    Join date : 11. 03. 14
    Age : 25
    Location : Mala Frankova

    [PŘIJAT] 1nP3X Empty Re: [PŘIJAT] 1nP3X

    Příspěvek pro 1janko41 21/12/2014, 20:56

    Ked si presvedčil mx tak ti dám aj ja ano.
    Cyanide
    Cyanide
    Honored Member
    Honored Member


    Poèet pøíspìvkù : 16
    Points : 14
    Join date : 28. 11. 14
    Location : Náchod

    [PŘIJAT] 1nP3X Empty Re: [PŘIJAT] 1nP3X

    Příspěvek pro Cyanide 21/12/2014, 21:43

    pěkná žádost.Ano
    Lanc1
    Lanc1
    Clan Founder
    Clan Founder


    Poèet pøíspìvkù : 110
    Points : 173
    Join date : 10. 03. 14
    Age : 27
    Location : Vsetín

    [PŘIJAT] 1nP3X Empty Re: [PŘIJAT] 1nP3X

    Příspěvek pro Lanc1 22/12/2014, 01:16

    Ode mě jsi dostal už 2x ANO do pA a tuším že i do FoX a naposled do HF, kde jsem pak zrušil shooter squad, v pA už to neplánuju Very Happy. Už jsem ti řekl, že nechápu, že ti třeba Black dávají ne kvůli tvojí hře, možná tě dost neznají, podle mě hraješ líp než většina jejich hráčů, byli jsme spolu navíc v DxT když jsem začínal s shootem, dobré časy Very Happy,  takže za mě je to 100 % ANO.
    Ale ty Black nějak nepřeceňuj, dominujou spíše jen v shooteru a trochu DM aspoň na miki, ne ve všech modech Very Happy. Mám pocit, že podobnou přihlášku jsem četl u tebe v Black, ale jsi upřímný a na konec jsi něco o Black napsal, ale pokud z pA* odejdeš jinam (třeba do Black Very Happy), tak už ti asi šanci nedám.

    Přijat

    Sponsored content


    [PŘIJAT] 1nP3X Empty Re: [PŘIJAT] 1nP3X

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/5/2024, 05:28