Per Aspera Ad Astra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadcházející CW


ShoutBoard

Novinky

SAM shooter tournament 2015

4/1/2015, 16:03 pro 1janko41

Klan SAM pozíva všetkých hráčov 10.1. na ich server kde sa bude konat turnaj v shootri v dvojiciach. Chcel by som vás poprosit vytvorit si dvojice na turnaj.

Povýšenie hráča TurBo ( negga)

4/1/2015, 15:57 pro 1janko41

Hráč TurBo (negga) bol povýšený na DD Leadera. Gratulujem.

Odchod hráčov

4/1/2015, 15:55 pro 1janko41

Chcel by som podakovať hráčom chagimu a cyanidovi za ich podporu v klane. Prajem vám veľa šťastia v nových klanoch.

Šťastný nový rok

31/12/2014, 22:20 pro 1janko41

Šťastný nový rok vám všetkým návštevníkom stránky praje klan Per aspera ad astra.

Šťastné a Veselé Vánoce !

24/12/2014, 09:44 pro Lanc1

Tímto Vám chci všem jménem celého našeho klanu popřát krásné prožití Vánočních svátků santa .

Prečistenie klanu

20/12/2014, 22:08 pro 1janko41

Dnes prebehlo prečisťovanie klanu tí ktorí boli vyhodení tým prajeme veľa šťastia.

Povýšenie hráča Mx7.SvK

20/12/2014, 21:56 pro 1janko41

Dnes bol hráč Mx7.SvK povýšeny na Co-Leadera gratulujeme.

Affiliates


free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


2 posters

    [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS

    avatar
    SoucreCS


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Points : 4
    Join date : 04. 01. 15

    [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS Empty [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS

    Příspěvek pro SoucreCS 4/1/2015, 08:50


    Nick, který používáš ve hře (případně tvé předchozí nicky): SoucreCS ale používal som aj Soucre teraz SoucreCS

    Jméno: Ľubomír Potzl

    Věk: 17


    Národnost: SVK

    Délka působení v MTA: 1 rok

    Tvé předchozí klany + důvody jejich opuštění: Black,FoX,5k,BOSS,WoS,YeL = Black som opustil z dôvodu už to není to čo bejvavalo stratila sa im aktivita na shootery. FoX som dobrovolne odišiel. 5k. rozpad. BOSS rozpad. WoS rozpad. YeL YeL je dd klan ktorí len občas ide na shooter a to iba 1 alebo max 2. 

    Herní mod, ve kterém chceš hrát za náš klan (DD/shooter/race) + tvé zkušenosti v něm (jak dlouho jej hraješ a na jakých serverech ?): Shooter shooter hrám už 1 rok jak som dostal NTB naviedol ma nato Neuron. 

    Proč se chceš stát členem našeho klanu: Chcem sa pridať kvôli tomu že vám pomôžem zo skúšenosti

    Co nám chceš ještě vzkázat (něco o sobě, zájmy atp.): Ahoj volám sa Ľubomír Potzl chodím ešte do základnej škole do ročníku 9.A.triedy. 1 krat som mal odklad a + som raz prepadol z matiky... Ale život ide ďalej tak teraz ma zase čaká monitor čo sa zachvílku začnem učiť. Moje hobby sú chodenie von síce teraz som často doma a som pri PC. Hrám na PC hry napr. CS:GO som začal hrávať, minecraft občas z kámošom zo školy, Mafia I,II. CS1.6. To by tak asi bolo všetko odomna. Už si nespomínam čo by som omne napísal.



    Skype kontakt: luzumi123 
    1janko41
    1janko41
    Clan Leader
    Clan Leader


    Poèet pøíspìvkù : 157
    Points : 247
    Join date : 11. 03. 14
    Age : 25
    Location : Mala Frankova

    [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS Empty Re: [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS

    Příspěvek pro 1janko41 4/1/2015, 14:29

    Čo si pametám tak si mal viac klanov skus ich napísat všetky. Počkám na vyjadrenie ostatných.
    avatar
    SoucreCS


    Poèet pøíspìvkù : 2
    Points : 4
    Join date : 04. 01. 15

    [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS Empty Re: [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS

    Příspěvek pro SoucreCS 4/1/2015, 14:35

    Ešte si pametám = sT, PsP, Fs. SK SK sa rozpadol.  sT som odišiel preto lebo sa dalo dobre pliesť z klanom RsB a už ma tam nebavila komunita. PsP rozpad. Fs nemali moc dobrú aktivitu a + ma nebavili hráči čo boli v klane Fs.
    1janko41
    1janko41
    Clan Leader
    Clan Leader


    Poèet pøíspìvkù : 157
    Points : 247
    Join date : 11. 03. 14
    Age : 25
    Location : Mala Frankova

    [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS Empty Re: [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS

    Příspěvek pro 1janko41 6/1/2015, 18:14

    Zamietnuty po dohode s hráčmi na skype.

    Sponsored content


    [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS Empty Re: [ZAMIETNUTY]Prihláška do klanu pA* SoucreCS

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/5/2024, 06:02