Per Aspera Ad Astra

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nadcházející CW


ShoutBoard

Novinky

SAM shooter tournament 2015

4/1/2015, 16:03 pro 1janko41

Klan SAM pozíva všetkých hráčov 10.1. na ich server kde sa bude konat turnaj v shootri v dvojiciach. Chcel by som vás poprosit vytvorit si dvojice na turnaj.

Povýšenie hráča TurBo ( negga)

4/1/2015, 15:57 pro 1janko41

Hráč TurBo (negga) bol povýšený na DD Leadera. Gratulujem.

Odchod hráčov

4/1/2015, 15:55 pro 1janko41

Chcel by som podakovať hráčom chagimu a cyanidovi za ich podporu v klane. Prajem vám veľa šťastia v nových klanoch.

Šťastný nový rok

31/12/2014, 22:20 pro 1janko41

Šťastný nový rok vám všetkým návštevníkom stránky praje klan Per aspera ad astra.

Šťastné a Veselé Vánoce !

24/12/2014, 09:44 pro Lanc1

Tímto Vám chci všem jménem celého našeho klanu popřát krásné prožití Vánočních svátků santa .

Prečistenie klanu

20/12/2014, 22:08 pro 1janko41

Dnes prebehlo prečisťovanie klanu tí ktorí boli vyhodení tým prajeme veľa šťastia.

Povýšenie hráča Mx7.SvK

20/12/2014, 21:56 pro 1janko41

Dnes bol hráč Mx7.SvK povýšeny na Co-Leadera gratulujeme.

Affiliates


free forum

Forumotion on Facebook Forumotion on Twitter Forumotion on YouTube Forumotion on Google+


+2
1janko41
StikaDamageCZ
6 posters

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    avatar
    StikaDamageCZ


    Poèet pøíspìvkù : 1
    Points : 3
    Join date : 16. 03. 14

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro StikaDamageCZ 19/3/2014, 18:04

    Nicky: StikaDamageCZ, StikaDamage, StikaGamer, StikaGamerCZ, DestroyedNutCZ, Stikinsn

    Jméno: Martin Dufek

    Věk: 13

    Národnost: česká

    Délka působení v MTA: asi 2 měsíce hned sem začal na miki serveru

    Tvé předchozí klany + důvody jejich opuštění: |$K| - zrušil se, Pp// - líbil se mi $K... a v tomto jsou hodně stejných hráčů

    Herní mod, ve kterém chceš hrát za náš klan (DM/DD/shooter/race) + tvé zkušenosti v něm: Shooter (600+ skills, skoro každou hru se dostanu do top 10 mimo Kamikadzeru a když mám depku) DD (když se na shooteru nudím a mám chuť nabourat co se dá) Race (když jdou někdy kámoši a je fakt nuda Wink)

    Jaké servery navštěvuješ: Miki server, DayCZ někdy

    Proč se chceš stát členem našeho klanu: měl jsem rád clan $K ale zrušil se. byl jinej CL a to se mi nelíbilo. v tomto clanu jsou skilly, profíci, někteří hráči z $K.

    Co nám chceš ještě vzkázat (něco o sobě, zájmy atp.): nemám moc zájmy mimo fotbalu, chození ven, kecání s kámošema a hraní her našlo by se ještě pár dalších ale učení mezi ně napatří Smile
    1janko41
    1janko41
    Clan Leader
    Clan Leader


    Poèet pøíspìvkù : 157
    Points : 247
    Join date : 11. 03. 14
    Age : 25
    Location : Mala Frankova

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro 1janko41 19/3/2014, 18:09

    Da sa s tebou pokecať a nemaš taku zlu hru. Davam ti ano.
    fisch!
    fisch!
    Honored Member
    Honored Member


    Poèet pøíspìvkù : 131
    Points : 298
    Join date : 11. 03. 14
    Age : 27
    Location : Ostrava

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro fisch! 19/3/2014, 18:12

    Když nebudu brát v potaz to že ti je 13 tak beru v potaz to že hraješ MTA 2 měsíce. 
    Hra taky není bůh ví jak dobrá a na poměry clanu podle mě nedostačující. Bedlivě tě sleduju pár dní nepřesvědčil si mě. 

    za mě tedy Ne.
    Lanc1
    Lanc1
    Clan Founder
    Clan Founder


    Poèet pøíspìvkù : 110
    Points : 173
    Join date : 10. 03. 14
    Age : 27
    Location : Vsetín

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro Lanc1 19/3/2014, 19:41

    Nic proti tobě, ale souhlasím s fischem, takže za mě také NE.
    Softer#
    Softer#
    Hall of Fame


    Poèet pøíspìvkù : 50
    Points : 93
    Join date : 10. 03. 14
    Age : 26
    Location : Prešov

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro Softer# 19/3/2014, 20:32

    Neutral.
    - nikdy som ťa nevidel
    - neviem ako hráš
    - si shooter, každopádne ti to asi nevyjde ..
    osel
    osel
    Hall of Fame


    Poèet pøíspìvkù : 48
    Points : 91
    Join date : 11. 03. 14
    Location : Ostrava

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro osel 19/3/2014, 21:59

    Ja jsem te teda parkrat videl, ale nejak si nevynikal a nemyslim si, ze te potrebujeme. Ne
    Lanc1
    Lanc1
    Clan Founder
    Clan Founder


    Poèet pøíspìvkù : 110
    Points : 173
    Join date : 10. 03. 14
    Age : 27
    Location : Vsetín

    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro Lanc1 19/3/2014, 22:12

    Nepřijat

    Sponsored content


    [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :) Empty Re: [NEPŘIJAT] Chtěl bych do clanu protože mě zaujal $K a toto je vlastně většina hráčů z něho :)

    Příspěvek pro Sponsored content


      Právě je 19/5/2024, 06:37